Handtekeningen

* Eerste ondertekenaars onderaan de pagina

We ondertekenen als organisatie

1,574ingrid beauprez3920
1,573Lode Roggen
1,572Luc Nooyensokra
1,571Annick Roetynck
1,570Jan SwinnenHbH Leuven
1,569annemie bertelsman
1,568Kat Vag
1,567christina versteele
1,566Emmelien Lievens
1,565Maryam ANDOURA
1,564pascale roelandtfemma lokeren spoele
1,563Yen Peeren
1,562Tine Vandewalle8900 PZT Ieper-Diksmuide
1,561Lisa Henderickx
1,560Jan Hernalsteen
1,559Bart NeirynckBelgië Hoe Het Ook Kan
1,558Gert MaertensGroen Diksmuide
1,557Jolien HemelsoetThe Believers*
1,556Martin de vosdevossen
1,555Boogmans IneBibliotheek Koninklijke Academie Antwerpen
1,554Geert VanlangendonckKäthe Kollwitz Vredesloop
1,553René HendriksSportraad stad Genk
1,552nadine adamczijkhart boven hard
1,551Bob Albert Van BogaertS.A.G.S.A.M
1,550serge Jacquinet
1,549Marie Van DyckRAAK magazine
1,548Fleur Van OyenDiggie vzw
1,547Roland (ACACED) MartensConservar los ecosistemas dulceacuícolas de Costa Rica. (Fonds omgaan met zoetwater ecosystemen van Costa Rica)
1,546Christine MoreelPotjebuur
1,545Erica DhanisZiekenzorg CM Waas en Dender
1,544wouter sinaeve
1,543Stefan Sweerts
1,542Francisco Venegas Rodriguez Asociación cultural el Kabauter-Tijdschrift Vulcanius (tweetalig)
1,541NILS IWENSDichtatuur
1,540Thomas Van DesselSkinA - Skin Architecture
1,539Marc Biesmans Sans Veria
1,538Oona Dolfenvzw Vondels
1,537Sven naessens arbeider
1,536Joke GoovaertsLichtpunt
1,535Guido VosKpontrarie
1,534Luc Van NyvelseelTheaterwerkplaats Contrepoids vzw
1,533Kamiel Kelders
1,532simon van praet
1,531Tom EngelsSarma Vzw
1,530geert de bleyekinderen in nood
1,529Leen Leysen
1,528Aaron OomsJongsocialisten vzw
1,527Jakke Jacobs
1,526Maarten NaessensLAZARUS
1,525Jan Van Passe;Koepel Lokale Diensteneconomie
1,524edwin gebruerskatsjoe vzw
1,523aynur tosun
1,522Marleen Peeters
1,521Wesley Dooms
1,520Diane Janssenabvv - BBTK
1,519Mia JamaerOxfam Wereldwinkel Boortmeerbeek
1,518Eric Ponnetthuis
1,517Lucas De ManStichting Nieuwe Helden
1,516Joey BrownManamahouse, Eiland Ikaria, Griekenland
1,515Freinetschool 't Schommelbootjelagere freinetschool
1,514Tom SillenAgseg! Alternatieve Geraardsbergse Socio-Ecologische Gemeenschap
1,513cyrille claeys CABRA & CO scrl
1,512Frans VanduffelACV
1,511Jenny LebonDe Voorzorg
1,510Krista Cuypers
1,509Els van santvlietleven in de brouwerij van viersel
1,508Els Op de BeeckNatuurvrienden Willebroek
1,507Leen Beyers
1,506Michel CuypersPolitie
1,505kristine castro
1,504Stan De Boitselier
1,503Marianne Ivens
1,502els van gastel
1,501Marleen Van HoudtWarm Hart Houthalen
1,500Evi GillardVereniging Vlaamse Cultuur- en gemeenschapscentra
1,499andre vancleerhoutK.W.B.
1,498josephine beckersABVV senioren
1,497Donna HambrouckJoetz
1,496Sylke Thys
1,495Linda Peters
1,494Greetje SwertsRimo Limburg
1,493Dwarsbalk SolidariteitskoorDwarsbalk Solidariteitskoor
1,492Koen JanssensTransistie Initiatief Rabot
1,491Lisa ebraert
1,490An Defloor
1,489Bart Pillart-
1,488Jan Van Dingenen
1,487PASH Danielle VernimmenPlatform Antwerpse Sociale Huurders
1,486Gilles Wagemaekerscepa
1,485Den Hopsackvzw "Modus Vivendi"
1,484An BalcaenWereldfront Zingem
1,483toneelgroep NUNC toneelgroep NUNCtoneelgroep NUNC
1,482lat sadGent
1,481Rob Van BedafGaia-Dada
1,480Kobe Schoofs
1,479Leo NouwenGIGOS vzw - Jeugdwelzijnswerk Genk
1,478Piet van Bavelwww.doeboerderijdeverguldehand.nl
1,477Bibliotheek Herent Bibliotheek HerentBibliotheek
1,476Mambocito MioMambocito Mio
1,475leon jacquemyn

Ik onderteken persoonlijk

[signaturelist id=”1″]

EERSTE ONDERTEKENAARS

  1.      zZmogh
  2.      Zinneke vzw/asbl
  3.      ZIJ-KANT,de progressieve vrouwenbeweging
  4.      Ziekenzorg CM vzw
  5.      Zicht op Cultuur²
  6.      x-anders
  7.      wpZimmer
  8.      WISPER vzw
  9.      Wijkgezondheidscentrum de Central
  10.      Wijkcentrum De Kring
  11.      Werkgroep Vrede en Ontwikkeling Watermaal-Bosvoorde
  12.      Werkgroep Vluchtelingen Gent vzw
  13.      Wereldsolidariteit (WSM)
  14.      Welzijnszorg vzw
  15.      Wegwijzer vzw
  16.      w wh at*
  17.      vzw Zorgsaam
  18.      vzw werkwijzer
  19.      vzw Victoria Deluxe
  20.      vzw Thebe
  21.      Vzw Storzo
  22.      VZW Sol Suffit
  23.      VZW PLUSPUNT
  24.      vzw plan b
  25.      vzw Muzemix
  26.      vzw Marcel
  27.      VZW KETAKETI
  28.      Vzw Jong
  29.      VZW Incl.
  30.      vzw Gors
  31.      vzw Gigos
  32.      vzw Free Clinic
  33.      vzw Delta Wonen
  34.      VZW De Wroeter Arbeidscentrum
  35.      vzw Climaxi
  36.      vzw Choux de Bruxelles
  37.      vzw Buurtwinkel Anneessens
  38.      vzw BaNaKa
  39.      vzw AZIZ
  40.      Vzw AIF+
  41.      vzw ‘t Uilekot
  42.      VVBAD – Vlaamse Vereniging voor Bibliotheek, Archief en Documentatie
  43.      Vrouwen Overleg Komitee (VOK)
  44.      Vredeseilanden
  45.      Vrede vzw
  46.      Vormingplus regio Mechelen
  47.      Vormingplus regio Brugge vzw
  48.      Vormingplus Oost-Brabant
  49.      Vormingplus Citizenne vzw
  50.      Vorming en Actie vzw
  51.      VOETVOLK
  52.      VOC Opstap vzw
  53.      Vluchtelingenwerk Vlaanderen
  54.      Vlaamse Jeugdraad
  55.      Vlaamse Dienst Speelpleinwerk vzw
  56.      Vlaams Vocaal Ensemble
  57.      Vlaams Theater Instituut
  58.      Vlaams Steunpunt Lokale Netwerken vzw – SLN vzw
  59.      Vlaams ACV
  60.      Vlaams ABVV
  61.      Vl. Huurdersplatform
  62.      VIVA-SVV
  63.      Vernieuwingen in de Basisvoorzieningen voor Jonge Kinderen
  64.      Verhalen voor het leven
  65.      Vereniging Vlaamse Cultuur – en gemeenschapscentra, VVC
  66.      Velt
  67.      Vakgroep Huisartsgeneeskunde UGent
  68.      Upjb
  69.      Universiteit voor het Maatschappelijk Belang
  70.      Universiteit voor het Algemeen Belang vzw
  71.      Universitair Centrum voor Ontwikkelingssamenwerking
  72.      Unie der Zorgelozen
  73.      Ultima Vez
  74.      uitgeverij EPO
  75.      Uitbureau Gent vzw
  76.      Uit De Marge vzw
  77.      Tuttifratelli
  78.      TRISTERO
  79.      Trefpunt vzw
  80.      Trage Wegen vzw
  81.      TONEELHUIS
  82.      toneelgezelschap luxemburg
  83.      Theater Zuidpool
  84.      TAZ – CC De Grote Post
  85.      TarTarT vzw
  86.      tapis plein vzw
  87.      t,arsenaal mechelen
  88.      t Uilekot vzw
  89.      STUK Kunstencentrum
  90.      stRaten-generaal
  91.      Steunpunt Tewerkstelling voor Maatschappelijk Achtergestelde Jongeren VZW
  92.      Steunfonds Filipijnen Overpelt
  93.      SST vzw
  94.      Spoor2
  95.      SPIN vzw
  96.      Spa
  97.      Socialistische Mutualiteit
  98.      Sering
  99.      Sector Samenlevingsopbouw
  100.      Schouwburg Kortrijk
  101.      School Zonder Racisme
  102.      Scheld’apen vzw
  103.      Samenlevingsopbouw Oost-Vlaanderen
  104.      Samenlevingsopbouw Antwerpen stad
  105.      S-Sport Federatie vzw
  106.      S-PLUS
  107.      Rosas
  108.      ROJM
  109.      rocsa
  110.      Riso Vlaams-Brabant
  111.      rekto:verso
  112.      Recreas vzw
  113.      Recht-Op vzw – vereniging waar armen het woord nemen
  114.      RATAPLAN
  115.      Progress Lawyers Network
  116.      Pluspunt
  117.      PLOEF! PLus On Est de Fous…
  118.      Platform-K
  119.      Pianofabriek Kunstenwerkplaats
  120.      Peeping Tom
  121.      Pax Christi Vlaanderen
  122.      Pasar vzw
  123.      PACKED vzw – Expertisecentrum Digitaal Erfgoed
  124.      P.A.R.T.S.
  125.      Oxfam-in-België
  126.      Oxalys
  127.      Overtoon
  128.      Overleg Kunstenorganisaties vzw
  129.      Oudenaarde Fairtrade
  130.      Oproep voor een democratische school
  131.      opleidingscentrum Pianofabriek
  132.      OKRA vzw
  133.      OASO: Organisatie Antwerpse Sociale Organisaties
  134.      Niet In Onze Naam/Pas E n Notre Nom
  135.      NICC vzw
  136.      Netwerk tegen Armoede
  137.      Netwerk bewust Verbruiken
  138.      Nederlandstalige Vrouwenraad
  139.      Natuurpunt M.O.Lennik
  140.      Natuurpunt De Bron vzw
  141.      Natuur.koepel vzw
  142.      NATURE
  143.      nadine vzw
  144.      My Choice Not Yours
  145.      Muziekclub Democrazy
  146.      Muziekcentrum De Bijloke
  147.      motrac handling en cleaning
  148.      Motief
  149.      Morguen vzw
  150.      Mooss
  151.      Monty Kultuurfaktorij
  152.      Milieufront Omer Wattez vzw
  153.      Masereelfonds Lokeren
  154.      Masereelfonds
  155.      Manifiesta
  156.      Magik vzw
  157.      Luca school of Arts campus brussel
  158.      Louis Paul Boonkring
  159.      Lokaal 01
  160.      Linx+ vzw
  161.      Links Ecologisch Forum
  162.      Link in de Kabel vzw
  163.      Levanto vzw
  164.      les ballets C de la B
  165.      Leren Ondernemen
  166.      LEJO vzw
  167.      Leerwerkplaats Garage vzw.
  168.      LECA
  169.      LBC-NVK
  170.      Lasso
  171.      Laika
  172.      L.A.C.H. vzw
  173.      kwb
  174.      kwaad bloed vzw
  175.      KVS
  176.      KVG-Vorming
  177.      kunstZ
  178.      Kunstencentrum Vooruit
  179.      Kunstencentrum De Werf
  180.      Kras Vzw
  181.      Kras Jeugdwerk
  182.      Kosmonaut Production
  183.      KOPERGIETERY
  184.      Kopa
  185.      Koning Kevin vzw
  186.      KMS Kerkwerk Multicultureel Samenleven
  187.      kleinVerhaal, sociaal artistieke praktijk Oostende
  188.      Kif Kif
  189.      Kiem vzw
  190.      Kazou vzw
  191.      kassoemai vzw
  192.      Kamo
  193.      KAJ vzw
  194.      KAJ Brussel
  195.      Jong Groen
  196.      JONG ACV-Openbare Diensten
  197.      Jong & Van Zin
  198.      Joetz vzw
  199.      jeugdwelzijnswerk Meulenberg vzw
  200.      Jeugdvakanties DUINEN-HEIDE
  201.      Jeugdhuis OHK
  202.      Jeugddienst Don Bosco vzw
  203.      jeugddienst
  204.      Jeugdbond voor Natuur en Milieu – JNM vzw
  205.      Jeugdbeweging Pioniers – Pionniers
  206.      Jeugd en Poëzie vzw
  207.      Jeuddienst Globelink
  208.      JES Vzw
  209.      Internationaal Comité vzw
  210.      intal
  211.      Initiatief Cuba Socialista
  212.      Il Fondamento
  213.      Ikoo vzw
  214.      IC vzw
  215.      Humanistische Jongeren (Hujo)
  216.      Hiros
  217.      HETPALEIS
  218.      Het werkt ! Ça marche !
  219.      Het Veem Theater
  220.      Het Theaterfestival
  221.      Het Roze Huis – çavaria Antwerpen
  222.      het KIP
  223.      Het Firmament
  224.      Heemkunde Vlaanderen
  225.      Handelsbeurs concertzaal
  226.      Hand in Hand tegen racisme vzw
  227.      Groep INTRO
  228.      Groen vzw
  229.      grip vzw
  230.      Graffiti vzw
  231.      Globe Aroma
  232.      Gigos vzw
  233.      Geneeskunde voor het Volk
  234.      Geneeskunde voor de Derde Wereld (G3W)
  235.      Gemeenschapscentrum WaBo vzw
  236.      GC Tentakel
  237.      GC De Woeker
  238.      GC ‘t Groenendal
  239.      FRINGE vzw
  240.      Free-time vzw
  241.      FOS Open Scouting
  242.      Femma
  243.      FeGOB vzw
  244.      FedOS vzw
  245.      federation of anglophone africans in belgium
  246.      Federatie Centra voor Basiseducatie vzw
  247.      FairFin
  248.      Fabota
  249.      Extra City Kunsthal
  250.      ETWIE – Expertisecentrum vr Technisch, Wetenschappelijk, Industrieel Erfgoed
  251.      Etcetera magazine
  252.      Ensemble Leporello
  253.      ella vzw – Kenniscentrum Gender en Etniciteit
  254.      ecofolie vzw
  255.      DZJOEF
  256.      Dialoog VZW
  257.      DeWereldMorgen.be / GetBasic
  258.      Denktank Oikos
  259.      Den Teirling
  260.      Demos vzw
  261.      DEMOCRATIE 2000
  262.      De Veerman
  263.      de School van Gaasbeek
  264.      De Roma
  265.      De Raaklijn vzw
  266.      De Nietjesfabriek
  267.      De Munt / La Monnaie
  268.      DE KOLONIE MT
  269.      De Groene Waterman boekhandel
  270.      De Figuranten – sociaal-artistieke werking Menen
  271.      De Buurtwinkel vzw
  272.      De Ambrassade: bureau voor jonge zaken
  273.      Dagcentrum De Wroeter
  274.      D’Broej – deelwerking MIKS
  275.      d e t h e a t e r m a k e r
  276.      Curieus vzw
  277.      curieus Geraardsbergen
  278.      curieus Evergem
  279.      Curieus Berlare
  280.      Curieus Aalst
  281.      Cultuurcentrum Ter Dilft
  282.      Cultuurcentrum De Plomblom
  283.      Cultureel-Erfgoedoverleg
  284.      CSC Transcom
  285.      Crefi vzw
  286.      Compagnie Tartaren
  287.      compagnie DeSnor
  288.      Compagnie Cecilia
  289.      Compaan
  290.      CMGJ vzw
  291.      CM
  292.      Clubcircuit
  293.      Cinema Nova
  294.      Christenen voor het socialisme (CvS)
  295.      Chirojeugd Vlaanderen
  296.      Centrum voor Jeugdtoerisme vzw
  297.      Centrum Informatieve Spelen
  298.      Cc Strombeek
  299.      Cc De Schakel
  300.      CAW Antwerpen
  301.      çavaria
  302.      CAMPO
  303.      Caldenberga
  304.      C.H.I.P.S. vzw
  305.      Buurtwerk ’t Lampeke vzw
  306.      BRussells Tribunal
  307.      Broederlijk Delen
  308.      Bral vzw
  309.      Braakland/ZheBilding
  310.      BOS+
  311.      Bond Beter Leefmilieu (BBL)
  312.      beweging.net Herent
  313.      beweging.net Antwerpen
  314.      Beweging.net
  315.      Beweging (voor een onafhankelijke en strijdbare christelijke arbeidersbeweging)
  316.      Beursschouwburg
  317.      BBTK Social Profit
  318.      BBTK B-H-V
  319.      Bâtard
  320.      ATTAC VLAANDEREN
  321.      ATB De Natuurvrienden
  322.      Artforum vzw
  323.      Arteveldehogeschool
  324.      ART BASICS for CHILDREN
  325.      Arktos vzw
  326.      Arbeid & Milieu
  327.      APGA
  328.      Antwerpse Mime Studio in de steigers
  329.      Antwerps Integratiecentrum de8
  330.      Amsab-Instituut voor Sociale Geschiedenis
  331.      Aifoon vzw
  332.      ADR-Vlaanderen
  333.      ACV-VRT
  334.      ACV-Transcom
  335.      ACV-Transcom
  336.      ACV-Kempen
  337.      ACV VRT
  338.      ACV Transcom Cultuur
  339.      ACV Midden-West-Vlaanderen
  340.      ACV Brussel-Halle-Vilvoorde
  341.      Act4Change
  342.      ACOD sector Tram Bus Metro
  343.      ACOD jongerencommissie
  344.      Acod cultuur
  345.      ACLVB VLAAMSE REGIONALE
  346.      ACLVB
  347.      ABVV-jongeren
  348.      Abattoir Fermé
  349.      A. Vermeylenfonds
  350.      11.11.11 – Koepel van de Vlaamse Noord-Zuidbeweging

eerste ondertekenaars

  1.      Gert-Jan Abrams • Afdelingsverantwoordelijke Jong Groen
  2.      Dorien Ackermans • Coördinator D’Broej – deelwerking MIKS
  3.      Dirk Adriaensens • coördinator BRussells Tribunal
  4.      Peter Aers • kunstenaar
  5.      Annick Aerts
  6.      Jerry Aerts • algemeen en artistiek directeur deSingel
  7.      Romy Aerts • voorzitter Oproep voor een democratische school
  8.      Yves Aerts • coördinator çavaria
  9.      Gerard Aerts • voorzitter L.A.C.H. vzw
  10.      Bart Alders • theaterproductiehuis TAKT Dommelhof
  11.      Simon Allemeersch • theatermaker
  12.      Fatima Amezgha • Juridisch adviseur
  13.      Latifa Amezghal • Algemeen coördinator CMGJ vzw
  14.      Bert Anciaux
  15.      Bettina Aps • bediende
  16.      Wim Arbijn • Curieus
  17.      Kristin Arras • Actrice
  18.      Rachida Aziz • Modeontwerpster
  19.      Rik Baeten • Louis Paul Boonkring
  20.      Amke Bailleul • Vlaamse Dienst Speelpleinwerk vzw
  21.      Jan Bal • Operationeel directeur
  22.      Rudi Bassens • CM
  23.      Lore Basyn • Sociaal werker
  24.      Tim Baten • Leraar NT2
  25.      Sarah Baur • regisseur/theatermaker vzw Choux de Bruxelles
  26.      Ginette Bauwens • Filosoof
  27.      Daan Bauwens • algemeen directeur Muziekcentrum De Bijloke
  28.      Jan Piet Bauwens • Federaal Secretaris BBTK Social Profit
  29.      Lieve Bayens
  30.      Dimitri Beeckman • cultuurbeleidscoördinator
  31.      Luce Beeckmans • postdoctoraal onderzoeker UGent
  32.      Kristof Beelprez • dirigent Vlaams Vocaal Ensemble
  33.      Rob Beenders • Vlaams parlementslid Sp.a Sp.a
  34.      Frank Beke • ereburgemeester Gent
  35.      lutgarde beke • chronisch pijnpatiënte
  36.      Thomas Bellinck • Theatermaker
  37.      Chokri Ben Chikha • performer en theatermaker Action Zoo Human
  38.      Joachim Ben Yakoub • stafmedewerker pianofabriek
  39.      Felix Bergers • coördinator Universiteit voor het Maatschappelijk Belang
  40.      Karen Bernaert • sociale dienst
  41.      Gene Bervoets • Acteur
  42.      Michel Bezem • zakelijke leiding Het Veem Theater
  43.      Joon Bilcke • inhoudelijk stafmedewerker Unie der Zorgelozen
  44.      Tanja Billiard
  45.      Dominique Billiet • onthaal CAW Zuid-West-Vlaanderen
  46.      Jean Blaute • Muzikant
  47.      Leen Bleys • vrijwilligerscoördinator STUK kunstencentrum
  48.      Kristof Blom • Artistiek leider CAMPO
  49.      Jan Blommaert • Hoogleraar Tilburg University, Universiteit Gent
  50.      Thomas Blommaert • uitgeverij EPO
  51.      Piet Blondeel • directeur GC De Woeker
  52.      Chantal Bobelijn • Bediende curieus Oost-Vlaanderen
  53.      Freya Boelaert
  54.      Bart Bogaert • cultuurfunctionaris
  55.      Sam Bogaerts • Dramadocent
  56.      Tom Bonte • Algemeen directeur Beursschouwburg
  57.      Bert Boone • algemeen directeur Compaan
  58.      Wim Boone
  59.      Elisabeth Borgermans • danser en dansdocent Wisper, Dko
  60.      Mileen Borgonjon • Artistieke educatie & podiumkunstenaar
  61.      Sara Bosmans • hoofdredacteur
  62.      Eefje Bosmans • Zakelijke leiding Braakland/ZheBilding
  63.      Peter Bosschaert • coördinator Graffiti vzw
  64.      Marijke Bosserez • coördinator Den Teirling
  65.      Tijl Bossuyt • Artistiek en zakelijk leider De Veerman
  66.      Vincent Boulanger
  67.      Kathleen Boulet • stafmedewerkster Uit De Marge vzw
  68.      Justine Boutens
  69.      Greet Brauwers • Journalist
  70.      Fabienne Brichaux
  71.      Eva Brumagne • Algemeen directeur Femma
  72.      Inge Bruylandt • bediende in de culturele sector
  73.      Hans Bryssinck
  74.      Jan Buelens • advocaat Progress Lawyers Network
  75.      Nona Buhrs • actrice
  76.      Dirk Buyse • acteur
  77.      Clara Calis • Ocmw-raadslid – medewerker studie-Vlaanderendienst Oost sp.a
  78.      Piet Callens • verbondssecretaris ACV Waas en Dender
  79.      Leen Callens
  80.      Lieve Callens • sportfunctionaris
  81.      Paul Callewaert • Socialistische Mutualiteit
  82.      hans cammaert • muzikant
  83.      Bart Capelle • dramaturg
  84.      Bart Caron • Vlaams volksvertegenwoordiger (Groen)
  85.      Jonathan Chevalier • nationaal secretaris Joetz vzw
  86.      Koen Claerhout • Voorzitter FeGOB vzw
  87.      Vera Claes
  88.      Bianca Claes • Lector
  89.      Tina Claes
  90.      Bert Claes • Jeugdwerker Leren ondernemen vzw.
  91.      Vera Claes • nationaal secretaris ZIJ-KANT,de progressieve vrouwenbeweging
  92.      Tim Claessens • coördinator jeugdwelzijnswerk
  93.      Pieter Claessens • cultuurfunctionaris Cultuurcentrum De Plomblom
  94.      Stefanie Claes • theatermaker
  95.      Manu Claeys • stRaten-generaal
  96.      Annick Clauwaert • Vorming en Actie vzw
  97.      Eveline Cleynen • gezondheidszorg
  98.      Barbara Cleynen • coordinator Kiem vzw
  99.      Caroline Cocquyt • Linx+ vzw
  100.      Rita Coeck • Federaal secretaris ACOD sector Tram Bus Metro
  101.      Joachim Commeene • Zakelijk Leider Il Fondamento
  102.      Erwin Cools • directeur Jong & Van Zin
  103.      Eppo Cools • voorzitter Milieufront Omer Wattez vzw
  104.      Erwin Cools • directeur Chirojeugd Vlaanderen
  105.      Caroline Copers • Algemeen secretaris Vlaams ABVV
  106.      Koenraad Coppens • kwb voorzitter
  107.      Eric Corijn • Hoogleraar VUB
  108.      Vicky Coryn • Algemeen directeur Groep INTRO
  109.      Caroline Courtois • musicus
  110.      Robert Crivit • Uit De Marge
  111.      Maarten Crivits
  112.      Kris Cuppens • opleidingshoofd Luca drama/theatermaker
  113.      Lebuïn d’Haese • beeldend kunstenaar
  114.      Stefaan d’Haeze • algemeen directeur handelsbeurs concertzaal
  115.      Bert D’hondt • stafmedewerker politiek beleid Welzijnszorg vzw
  116.      Janne Daeveloose • artistiek medewerkster Art Basics for Children
  117.      Bernadette Damman • Kopergietery
  118.      Firmin De Beleyr • voorzitter De Raaklijn vzw
  119.      David De Beukelaer • verantwoordelijke communicatie WISPER
  120.      Elke De Beukelaer
  121.      An De bisschop • directeur Demos
  122.      Filip De Bodt • vzw Climaxi
  123.      Christoph De Boeck • Artistiek directeur Overtoon
  124.      Johnny De Bosschere • voorzitter seniorenraad Merelbeke
  125.      Sara De bosschere • Actrice De roovers
  126.      Ludo De Brabander • woordvoerder Vrede vzw
  127.      Lien De Bruycker • Medewerker Wijkcentrum De Kring
  128.      Saskia De Bruyn • coördinator Leren Ondernemen
  129.      Lieven De Cauter • cultuurfilosoof RITS & KULeuven, Vooruitgroep
  130.      Wim De Ceukelaire • directeur Geneeskunde voor de Derde Wereld (G3W)
  131.      Nicole De Clerck • Projectleidster Pluspunt
  132.      Anouk De Clercq
  133.      Inge De Clercq
  134.      Myriam De Clopper programmering podiumkunsten deSingel
  135.      Natacha De Coster
  136.      Sofie De Coster • educatief medewerker
  137.      Pascal De Decker • hoofddocent
  138.      Stijn De Geest
  139.      Veerle De Geest
  140.      Bert De Geyter • Kunstenaar + Coördinator Tumult.fm
  141.      Sofie De Graeve • woordvoerster Vrouwen Overleg Komitee (VOK)
  142.      Jill De Groote • Maatschappelijk Werker Jeugdhuis OHK
  143.      Tanja De Gussemé • educatief medewerker Kopa
  144.      Isabelle De Jaegere • conservator Broelmuseum
  145.      Sandra De Jongh • psycholoog
  146.      Robby De Kaey • Ambtenaar FOD Justitie
  147.      Freya De Keyzer • mandaatassistent
  148.      Walter De Keyzer
  149.      Pier De Kock • theatermaker Zwemmen in Brak Water vzw
  150.      Peggy De Landtsheer • actrice
  151.      Herman De Ley • emeritus prof. Vooruitgroep
  152.      Tilly De Maesschalck • VLOS vzw – Vluchtelingen Ondersteuning Sint-Niklaas
  153.      Freddy De Mesmaeker
  154.      Mary-Ann de Meijer • coördinator Brede School
  155.      Carla De Meyer • medewerker onthaal ACV transcom cultuur
  156.      Sophie De Meyer
  157.      Magda De Meyer • voorzitter Nederlandstalige Vrouwenraad
  158.      Sophie De Meyer • Oudenaarde Fairtrade
  159.      Anaïs De Mol
  160.      Bart De Motte • Directeur cc ‘t Getouw
  161.      Josse De Pauw
  162.      Stefan De Reese • Geluidstechnicus Braakland/ZheBilding
  163.      John De Ridder • bediende
  164.      sara de roo • toneelspelersgezelschap stan
  165.      Armand De Roose
  166.      Josine De Roover • NICC vzw
  167.      Stefaan De Ruyck • Algemeen Directeur Kunstencentrum Vooruit
  168.      Dirk De Ryck • herstelbemiddelaar ALBA vzw
  169.      Gi De Sadelaer • gepensioneerd PVDA
  170.      Veerle De schrijver • Praktijkdocent Arteveldehogeschool  & Vives (saw)
  171.      Carl De Smedt • Productieassistent De Spelerij
  172.      Chantal De Smet • Prof. Dr.
  173.      Johan De Smet • artistieke leiding KOPERGIETERY
  174.      rein de smet • communicatiemedewerker
  175.      Piet De Somere
  176.      Charlotte De Somviele
  177.      Bert De Somviele • Directeur BOS+
  178.      Luc De Valck
  179.      Koen de Visscher • Masereelfonds Lokeren
  180.      David De Vlieger • Nationaal verantwoordelijke S-Sport Federatie vzw
  181.      Lotte De Voeght • Extra City Kunsthal
  182.      Johan De Vogelaere • Syndicaal afgevaardigde ACOD  – VRT
  183.      Ilse De Vreese • Lesgever
  184.      Hildegard De Vuyst • dramaturg KVS
  185.      Koen De Vylder • algemeen directeur CAW Antwerpen
  186.      Michel De Wilde
  187.      Lies De Wilde • arbeidsconsulent Compaan
  188.      Jo De Winter • lid vluchtelingenwerkgroep Wetteren
  189.      Patrick De Wit • zakelijke coördinatie Bij’ De Vieze Gasten
  190.      Steven De Wit • Regiopropagandist ACV Zuid-West-Vlaanderen
  191.      Dirk De Wit
  192.      Séverine Debecker • Zakelijk coördinator FRINGE vzw
  193.      Pascal Debruyne • Postdoctoraal onderzoeker UGent politieke wetenschappen
  194.      Chris Debruyne
  195.      Bart Deceukelier
  196.      Guido Deckers • Nationaal ACV-propagandist
  197.      Reinhilde Decleir • Bezieler Tutti Fratelli en toneelspeelster
  198.      Mieke Declerck • administratie Campo
  199.      Sven Declercq • Uit de Marge
  200.      John Decoene • docent hogeschool
  201.      Roos Decraene
  202.      Thomas Decreus
  203.      anne dedry • volksvertegenwoordiger
  204.      Lieselotte Deforce
  205.      Stefaan Degand • acteur
  206.      Beau Delagaye • student
  207.      Luc Delrue • directeur M Leuven
  208.      Goedele Demaegd
  209.      Lou Demeester • lesgever/begeleider KOPA
  210.      Paul Demets • dichter
  211.      Ann Demeule
  212.      Ann Demeulemeester
  213.      Katrien Demeulenaere • Arbeidsbemiddelaar
  214.      Lieve Demin • zakelijk medewerker Pianofabriek Kunstenwerkplaats
  215.      Katrien Demuynck • voorzitter Initiatief Cuba Socialista
  216.      wannes deneer • theater- en muziekmaker tuning people
  217.      Iwein Denayer hulpverlener bij ‘t JAC JAC Halle-Vilvoorde
  218.      Gerda Dendooven • auteur
  219.      Ann Depoorter • ambtenaar
  220.      Hans Depoortere • jeugdwelzijnswerker
  221.      Ida Dequeecker • VOK
  222.      Sebastiaan Derese • Bondssecretaris bij JNM vzw
  223.      Guy Dermul • toneelmaker KVS
  224.      An Descheemaeker • Coördinatrice Bral vzw
  225.      Philippe Desmet • Coördinator vzw werkwijzer
  226.      Bas Devos • Filmmaker
  227.      Filip Devriendt • Bewegingsmaker ACV Waas en Dender
  228.      Alexander Devriendt • Artistiek Leider Ontroerend Goed
  229.      Manu Devriendt • TRISTERO
  230.      Hans Dewitte • coördinatie kleinVerhaal, sociaal artistieke praktijk Oostende
  231.      Stijn Dickel • artistiek leider aifoon vzw
  232.      Lieve Dierckx
  233.      Nesrin Dinc • Online communicatiemedewerker
  234.      Bie Dirkx • Directiesecretaris
  235.      Edilbert Dobbelaer • instructeur sociale werkplaats
  236.      Ingrid Donders • begeleider kinderwerking Leren Ondernemen
  237.      Alice Dooreman • student
  238.      Dries Douibi • co-organisator Bâtard
  239.      Lode Draelants • Directeur Internationaal Comité vzw
  240.      Vera Dua • voorzitter Bond Beter Leefmilieu (BBL)
  241.      charles Ducal • dichter des vaderlands
  242.      Ingrid Dujardin • bediende
  243.      Wouter Dumolein • productieleider De Figuranten
  244.      Griet Dumoulin • cultuurfunctionaris GC Tentakel
  245.      Tom Dupont • Theatermaker
  246.      Jana Durnez
  247.      Tom Dutry • opbouwwerker
  248.      Guido Ebraert
  249.      Rob Eeman • Verpleegkundige ACV openbare diensten
  250.      Maaike Eggermont
  251.      Hamza El Filali • Jeugdwerk Kras jeugdwerk
  252.      Hans Elsen • Secretaris LBC-NVK
  253.      Evie Embrechts • feministe FEL
  254.      Hans Empereur • communicatiemedewerker STUK Kunstencentrum
  255.      Hugo Engelen • ACLVB VLAAMSE REGIONALE
  256.      HCD Ermens • wetenschapper
  257.      Alessandra Esposito • projectcoördinator zinneke
  258.      Sarah Eyckerman
  259.      Veerle Eyckermans • actrice
  260.      Mariet Eyckmans • productie tg STAN
  261.      Tristan Faes • Zanger/raadslid pvda+
  262.      Annelien Feyaerts • Medewerker Kunstjeugdbeweging Bazart (Mooss vzw)
  263.      Ingrid Fizgal • Diensthoofd bij Limburgs Landschap vzw
  264.      Paul Foubert
  265.      Lieve Franssen • Niet In Onze Naam/Pas E n Notre Nom
  266.      Mario Franssen • woordvoerder intal
  267.      Pieter Frederix • Pedagoog
  268.      Geert Vanoorlé • Lichtontwerper/Kunstschilder
  269.      Conny Geerts
  270.      Saartje Geerts • Zakelijk leider Overtoon vzw
  271.      René Geladé • Directeur Cultuurcentrum Hasselt
  272.      Hilde Geraets
  273.      Benjamin Gérard • directeur NATURE
  274.      Nele Gernaey
  275.      Leen Gernaey
  276.      Annick Gernaey • zelfstandige
  277.      Gil Geron • Algemeen coördinator Koning Kevin vzw
  278.      Pascal Gielen • Prof. kunstsociologie Rijksuniversiteit Groningen
  279.      Annemarie Gielen • algemeen secretaris Pax Christi Vlaanderen
  280.      Vincent Godderis • arbeider
  281.      Eric Goeman • woordvoerder ATTAC VLAANDEREN
  282.      Pieter Goes • Onderzoeker
  283.      Nele Goethals
  284.      Sanny Goethals • jeugdwerker
  285.      Koen Goethals • Algemeen Voorzitter A. Vermeylenfonds
  286.      Josée Goethals • voorzitter vzw AZIZ
  287.      Matthieu Goeury • Programmator podiumkunsten Vooruit
  288.      Jan Goossens • Artistiek leider KVS
  289.      An Goovaerts • zakelijk leider nadine vzw
  290.      Wim Govaert • Secretaris BBTK
  291.      Patrick Govaert • Stafmedewerker ACV-Kempen ACV-Kempen
  292.      Mia Grijp • multifunctie Sering
  293.      Luk Groffy
  294.      Ozgur Gumus • jeugdwelzijnswerker Kras Vzw
  295.      Wendy Gybels • Jobconsulente jobclub voor anderstaligen Enaip Limburg
  296.      Carl Gydé • zakelijke leiding CAMPO
  297.      Pierre Gyselinck • voorzitter KVG-Vorming
  298.      Klaus Haas • Voorzitter acv-vrt
  299.      Amir Haberkornl • Upjb
  300.      Manuel Haezebrouck • CAMPO
  301.      Lotte Heijtenis • Actrice
  302.      Nico Heinis • Zelfstandige
  303.      Wim Helsen • vader
  304.      Lien Hemerijckx • ART BASICS for CHILDREN
  305.      Sébastien Hendrickx • dramaturg en docent KVS en KASK/Hogeschool Gent
  306.      Lieve Herijgers • directeur Broederlijk Delen
  307.      Tom Herremans • voorzitter Chirojeugd Vlaanderen
  308.      Aline heuker • Curieus
  309.      Lieven Heuten • algemeen coördinator ATB De Natuurvrienden
  310.      Pol Heyvaert • Regisseur
  311.      kristin hex
  312.      Wouter Hillaert • coördinator rekto:verso
  313.      Willy Hillen
  314.      Ciska Hoet • Algemeen coördinator DeWereldMorgen.be
  315.      Laura Hofmans • student
  316.      Dirk Holemans • coördinator Denktank Oikos
  317.      Tom Holvoet • KAJ Brussel
  318.      Tijs Hostyn • Secretaris IT en media LBC-NVK
  319.      Pieter Houbracken • Consulent CM
  320.      Carina Houbrechts
  321.      Sarah Hutse • coördinator vzw ‘t Uilekot
  322.      Wesley Huyghe
  323.      Yamila Idrissi • Vlaams parlementslid Spa
  324.      Everaert Ilse • verantwoordelijke Uitbureau Gent vzw
  325.      Marika Ingels
  326.      Griet Ivens • directeur cultuurcentrum Ter Dilft
  327.      Bob Jacobs • directeur Kras Jeugdwerk
  328.      Aernoudt Jacobs • co-artistiek leider OVERTOON
  329.      Gerhard Jäger • artistic co-ordination ABC
  330.      Erwin Jans • dramaturg Toneelhuis
  331.      Diane Janssen • arbeidsbegeleiding
  332.      Katrien Janssen
  333.      Els Janssens • Docent dramaopleiding
  334.      Joris Janssens • Directeur Vlaams Theater Instituut
  335.      Barbara Janssens • coördinator Netwerk bewust Verbruiken
  336.      Sigrid Janssens
  337.      Hai-Chay JIANG • algemeen coördinator Artforum vzw
  338.      Jeff Jonckers • ABVV-jongeren
  339.      Kristof Jonckheere • artistiek coördinator
  340.      Kris Kaerts • theatermaker PLOEF! PLus On Est de Fous…
  341.      Jamal Kazza • Coördinator Gigos (Zwartberg)
  342.      Patrick Keersebilck
  343.      Bram Kelchtermans • Stafmedewerker Theater Mooss
  344.      Arno Kempynck • Cultureel Assistent
  345.      Valentine Kempynck • ontwerpster
  346.      Arno Kempynck • VZW Incl.
  347.      Veerle Kerckhoven
  348.      Denoix Kerger • Docent
  349.      Richard Kerkhofs • kunstencentrum stuk leuven
  350.      Chris Kesteloot • hoogleraar geografie
  351.      Ingrid Kerstens • leerkracht
  352.      Yasmine Kherbache • Volksvertegenwoordiger sp.a
  353.      Andre Kiekens • Algemeen Secretaris Wereldsolidariteit (WSM)
  354.      Anne Klingeleers • Logistiek verantwoordelijke Koning Kevin vzw
  355.      Mil Kooyman • Voorzitter RTC,LOD, Ultima Thule
  356.      Caroline Krimpenfort • Coördinator vzw Gors
  357.      Kristien de Proost • theatermaker bij Tristero
  358.      Helena Kritis • Programmator Beursschouwburg
  359.      Hilde Kuypers • voorzitter vee Ketaketi
  360.      Herman Labro
  361.      Nathalie Laceur
  362.      Leen Laenens • voorzitter Velt
  363.      Rudi Laermans • Socioloog KU Leuven
  364.      Stefan Lannoo
  365.      Tom Lanoye • Auteur
  366.      Servaas Lateur • eindredacteur Amsab-Instituut voor Sociale Geschiedenis
  367.      Ludo Lathouwers • coördinator VZW De Wroeter Arbeidscentrum
  368.      Inge Lattre • artistiek coördinator Platform-K
  369.      steven lauwers • bestuurslid JCW
  370.      Liv Laveyne • programmator – recensent TAZ – CC De Grote Post
  371.      Servaas Le Compte contrabassist
  372.      Frederik Le Roy • Doctor-assistent
  373.      Koen Leemans • directeur Cultuurcentrum Mechelen
  374.      Marc Leemans • voorzitter ACV-CSC
  375.      Anne Léger • burger
  376.      Aart Lehembre • Algemeen directeur Spoor2
  377.      Erwin Lehnen • coördinator APGA
  378.      Geert Lein • diversiteitsconsulent
  379.      Chloé Lenaerts • Het Roze Huis – çavaria Antwerpen
  380.      Wout Lenders • Student
  381.      Hendrik Leper
  382.      Pascal Lervant • artistiek coördinator podiumkunsten Kc De Werf
  383.      Jonas Lescrauwaet • w wh at*
  384.      Katrien Liebaut
  385.      Matthias Lievens • Postdoctoraal onderzoeker KULeuven
  386.      Bauke Lievens • docent en onderzoeker
  387.      Tom Lingier • Jongerenverantwoordelijke ACV Brugge-Oostende-Westhoek
  388.      Bleri Lleshi • politiek filosoof
  389.      Sam Loncke • communicatie- en productiemedewerker Peeping Tom
  390.      Koen Lombaerts • Voorzitter Vormingplus Citizenne vzw
  391.      Bea Lootens • Bediende Bond Beter Leefmilieu
  392.      Eric Loones • CSC Transcom
  393.      Maarten Loopmans
  394.      Schepens Lotte • opvoedster vzw BaNaKa
  395.      Lut Louwagie • jobcoach groep Ubuntu
  396.      Frederik Loys • Educatief Projectmedewerker
  397.      Muylaert luc • artistieke leiding TAZ TarTarT vzw
  398.      Mil Luyten • federaal secretaris acod-lrb
  399.      Esther Maas • directeur cc De Schakel
  400.      Mario Maes • Hoornist Muntorkest ACV-Transcom
  401.      Corry Maes • Nationaal verantw. S-PLUS
  402.      Eddy Maes • voorzitter School Zonder Racisme
  403.      Koen Maes
  404.      Pieter Maeseele • Docent Media & Democratie
  405.      Bart Magnus • coördinator documentatie bij VTi
  406.      Ico Maly • Docent politiek en cultuur RITS
  407.      Veerle Mans
  408.      degelaen marc • brandweerman Bw halle
  409.      Ernst Maréchal • artistiek leider rocsa
  410.      Dorine Mareel • HR – personeel en adm Campo
  411.      Ruth Mariën • dramaturge
  412.      Lotte Mariën • actrice en leerkracht
  413.      Herman Mariën • Voormalig departementshoofd Conservatorium Antwerpen
  414.      Freek Mariën • theatermaker en schrijver De Nietjesfabriek
  415.      Michaël Mariën • Hoofd Communicatie & Interactie Kunstencentrum Vooruit
  416.      Franz Marijnen • Theatermaker
  417.      Piet Maris • muzikant
  418.      Ferre Marnef • compagnie DeSnor
  419.      Jan Martens • choreograaf
  420.      Dirk Masquillier • Voorzitter Sector Samenlevingsopbouw
  421.      Jan Matthys • Wijkcentrum De Kring
  422.      Nicolas Mazeure • erfgoedconsulent
  423.      Lena Meckler • zakelijke leiding Kosmonaut Production
  424.      Wim Meert • algemeen directeur Cc Strombeek
  425.      Alfons Mees • Groene Fietser Red de Voorkempen
  426.      Anne Meeussen • Theatertechniek
  427.      Lotte Meeuwissen • voorzitter Chirojeugd Vlaanderen
  428.      Christophe Meierhans • kunstenaar
  429.      Alexandra Meijer • choreografe
  430.      Luc Melis
  431.      Kristien Merckx • Secretaris ABVV- BBTK Antwerpen
  432.      Marie-Louise Merckx • Curieus Aalst
  433.      Laure Messiaen • LECA
  434.      Joeri Mestdagh
  435.      Carine Meulders • artistiek leider wpZimmer
  436.      Paul Meysmans • Bediende NMBS
  437.      Els Michiels • voorzitter KAJ vzw
  438.      Liene Michiels
  439.      Dus Mieke • coördinator vzw Thebe
  440.      Luc Mishalle • artistiek directeur
  441.      Mie Moerenhout • directeur vlaamse ouderenraad vzw
  442.      Marielle Moeskops • Chorist
  443.      Lieselotte Mombaerts • Communicatiemedewerker bij WISPER
  444.      Tony Mondelers • gepensioneerd
  445.      Pieter Monsart • Federaal Verantwoordelijke FOS Open Scouting
  446.      Frank Monsecour • Docent Arteveldehogeschool
  447.      Diane Moras • Recht-Op vzw – vereniging waar armen het woord nemen
  448.      Pieter-Paul Mortier
  449.      Agnes Mouling • Projectvrantwoordelijke Vzw Storzo
  450.      Ludo Mous Militant • Beweging.net / ACV / LBC-NVK
  451.      Laurette Muylaert • Secretaris ACOD cultuur Acod cultuur
  452.      Ilse Muysers • zakelijke coördinatie WALPURGIS
  453.      Herman Nachtergaele • voorzitter VZW Sol Suffit
  454.      Kristina Naeyaert • voorzitter Natuur.koepel vzw
  455.      Cloetens Nancy • poetsvrouw ocmw kampenhout
  456.      Paul Neefs • theater- en dansprogrammator
  457.      karin nelissen • coordinator
  458.      Jorijn Neyrinck • coördinator tapis plein vzw
  459.      Hildegard Nicolaï • Arbeidster
  460.      Ineke Nijssen • Actrice
  461.      Mulanga Nkolo • projectmedewerker kunstZ
  462.      Leo Nouwen • Directeur Gigos vzw
  463.      Pieter Nuyttens
  464.      Elke Oeyen • syndicalist ACV-Enter
  465.      Jeroen Olyslaegers • schrijver
  466.      Stefaan Onghena • ecofolie vzw
  467.      Aaron Ooms • lid Jongsocialisten en sp.a
  468.      Dietlinde Oppalfens • educatief medewerker Curieus Vlaams-Brabant
  469.      Els Opsomer • Beeldend Kunstenaar
  470.      Dirk Opstaele • Artistiek leider Ensemble Leporello
  471.      Wim Oris • artistiek coördinator Compagnie Tartaren
  472.      Gilbert Ossieur • Ere-Gew.directeur directe belastingen
  473.      Sofie Ostyn • burger
  474.      Ann Overbergh • programmator deBuren
  475.      nadine paduart
  476.      Marc Parasie
  477.      Chris Parmentier
  478.      Paul Pataer • voorzitter Vl. Huurdersplatform
  479.      An Pauwels • coördinator Curieus Oost-Vlaanderen
  480.      Zoë Pauwels • Horecaverantwoordelijke Stukcafé
  481.      Mark Pauwels • bewegingswerker
  482.      Inge Pauwels • Coördinator Dialoog VZW
  483.      Diederik Peeters • kunstenaar SPIN
  484.      Johan Penson • Hoofd Infrastructuur Kunstencentrum Vooruit
  485.      Tom Perdaen • service motrac handling en cleaning
  486.      Adelin Perdaen
  487.      Maarten Perpet
  488.      Evert Persoon • Vakbondssecretaris BBTK Gent
  489.      Dahlia Pessemiers-Benamar • Actrice
  490.      Gilbert Pex • beweging.net
  491.      Katrien Pierlet • actrice, theatermaker Studio Orka e.a.
  492.      Lindsey Pinnock
  493.      Marijke Pinoy • Freelance actrice,regisseur NION,
  494.      Rik Pinxten • em. Professor Universiteit Gent
  495.      Alain Platel • Regisseur les ballets C de la B
  496.      Greet Pluymers • journaliste
  497.      Geert Poelaert
  498.      Mikes Poppe • Kunstenaar
  499.      Rudi Possemiers • dagelijks bestuurder ROJM
  500.      Kilian Price • Coördinator EcoKot
  501.      Anne Provoost • Auteur
  502.      Liesbeth Provoost • directeur Vormingplus Oost-Brabant
  503.      Marijke Pruyt • Docent Arteveldehogeschool, opleiding sociaal werk
  504.      Bieke Purnelle • coordinator DeWereldMorgen.be DeWereldMorgen.be
  505.      Benjamin Schatteman
  506.      Sarah Scheepers Coördinator Ella vzw
  507.      Els Silvrants-Barclay • Coördinator Contemporary Art Heritage Flanders
  508.      Liselot Simillion • medewerker VWAWN
  509.      Frederik Sioen • zanger/componist
  510.      Sophie Spillemaeckers • Filmmaker
  511.      Agnes Quackels
  512.      Pieter Quaghebeur • coördinator zZmogh
  513.      Eddy Quintens
  514.      Marjan Reynaert
  515.      Adriaan Reynders
  516.      Rob Reynders • vakbonssecretaris
  517.      Jasper Rigole • Beeldend kunstenaar
  518.      Vanessa Rijckaert
  519.      Govers Rina • Beursschouwburg
  520.      Els Rochette • directeur Globe Aroma
  521.      Cyriel Roelandt • Kopa vzw
  522.      Jo Roets • regisseur
  523.      Babs Roex
  524.      Bart Rogé • directeur a.i. Demos vzw
  525.      Lilith Roggemans • Nationaal Verantwoordelijke VIVA-SVV
  526.      Kristin Rogghe • dramaturge t,arsenaal mechelen
  527.      Jeroen Rombaut • redacteur Uitgeverij Van Halewyck
  528.      Steven Rommel • beleidsmedewerker Samenlevingsopbouw Oost-Vlaanderen
  529.      Ellen Ronsmans • KVS
  530.      Robin Ronsyn • jeugdconsulent jeugddienst
  531.      Fleur Rooms • LEJO vzw
  532.      Greet Roosbeek • stafmedewerker
  533.      Pieter Jan Rosiers • Stafmedewerker communicatie bij een vzw
  534.      Tino Ruyters • voorzitter OASO: Organisatie Antwerpse Sociale Organisaties
  535.      Pieter Saey • Ereprof. UGent
  536.      Nele Samyn • Communicatie NONA
  537.      Christel Sartor
  538.      Cien Schelkens • hoofd externe communicatie HETPALEIS
  539.      Marc Schepers • Morguen vzw
  540.      Elsemieke Scholte • artistiek coördinator d e t h e a t e r m a k e r
  541.      Paul Schyvens • coördinator De Roma
  542.      Katia Segers • Vlaams Volksvertegenwoordiger sp.a
  543.      Ludo Segers • voorzitter Hand in Hand tegen racisme vzw
  544.      Ann Selhorst • tg STAN
  545.      Jaak Seminck
  546.      Sofie Sente • actrice de roovers
  547.      Paul SERGIER • Directeur Vereniging Vlaamse Cultuur-& gemeenschapscentra
  548.      Ewald Serraes • zonesecretaris ACLVB Regio Gent
  549.      Hilde Seuntjens • cultuurfunctionaris GC Kapellen
  550.      Mahshid Shamseddin • IC vzw
  551.      Arne Sierens • Theatermaker
  552.      Christel Simons • zakelijk en artistieke leiding de School van Gaasbeek
  553.      Evelyne Six
  554.      Geert Six • artistiek leider Unie der Zorgelozen
  555.      Wendy Slenders • Directeur Vzw AIF+
  556.      Jozef Smets • Gepensioneerd Particulier
  557.      Eric Smout • Coordinator, artistiek leider Muziekclub Democrazy
  558.      Mario Snaet • bediende
  559.      Jolien Snoeck • administratief bediende
  560.      Tine Soens • Vlaams volksvertegenwoordiger sp.a
  561.      Maarten Soete • programmator Vooruit
  562.      Mathieu Soete • Voorzitter Act4Change
  563.      Miguel Steel Lebre • Ir. Architect Natural Born Architects
  564.      Geert Steendam • centrumverantwoordelijke Pianofabriek vzw
  565.      Marc Steens • coördinator Clubcircuit
  566.      Timo Sterckx • Student Drama
  567.      Patrick Sterckx • zakelijk leider wpZimmer
  568.      Francis Stevens • Secretaris BBTK BBTK B-H-V
  569.      Myriam Stoffen
  570.      Guido Stoop • Jeugddienst Don Bosco vzw
  571.      Anne Straetmans • theatertechnicus
  572.      Chris Stragier • verpleegkundige op rust
  573.      Karo Strijkers • Opvoedster
  574.      Aimé Stroobants • conservator-archivaris Stedelijke Musea Dendermonde
  575.      Iris Strouven
  576.      Glenn Strubbe
  577.      Ellen Stynen
  578.      Linda Suyarts • activist
  579.      Gerlinda Swillen • Algemeen voorzitter MF Masereelfonds
  580.      Erik Swyngedouw • Hoogleraar
  581.      Pieter Taccoen Directeur • GC De Wildeman
  582.      Luk Tas • coördinator WISPER
  583.      Anastasia Tchernokondratenko • productie medewerker
  584.      Pieter Teirlinck • Vrede vzw
  585.      Noël Teirlynck • regiopropagagandist ACV
  586.      Annick Teughels
  587.      Gülay Temur • stafmedewerker Samenlevingsopbouw Antwerpen stad
  588.      Liesbet Termont • Cultuurfunctionaris GC ‘t Groenendal
  589.      Hilde Teuchies • VTI -Internationale Relaties
  590.      Jan Teurlings • Universitair docent Mediastudies – UvA
  591.      Els Theunis • artistiek leider Braakland/ZheBilding
  592.      Jurgen Theunissen • Nationaal Secretaris Curieus vzw
  593.      BenjaminTheys • fractiemedewerker sp.a Antwerpen
  594.      Dominique THIEBAUT
  595.      willy thomas • acteur kvs
  596.      Ann Tilman • coördinator personeelszaken Toneelhuis
  597.      Ilse Timperman • vormingswerkster ACV
  598.      Klaas Tindemans • dramaturg
  599.      Alain Top • federaal volksvertegenwoordiger sp.a
  600.      Guy Tordeur • Verbondssecretaris ACV Brussel-Halle-Vilvoorde
  601.      Johan Tourné • Nationaal secretaris Ziekenzorg CM vzw
  602.      David Troch • stadsdichter Gent
  603.      Hanne Truyers • cultuurfunctionaris
  604.      Dirk Tuypens • acteur
  605.      Esther Tuypens • Doctoraatsstudent
  606.      Ilse Umans • arbeidsconsulent
  607.      Mia Vaerman • theatercritica/docent Rits
  608.      Katrien Valckenaers • actrice
  609.      Jos Van Assche • gepensioneerd
  610.      Bregje Van Autreve
  611.      Sabine Van Baelen • cultuurfunctionaris cc ‘t Getouw
  612.      Bennie Van Belleghem • Nationaal veranwoordelijke Recreas vzw
  613.      Sonja Van Bockstaele • dansdocente en choreografe
  614.      Bart Van Bouchaute • politicoloog Arteveldehogeschool & onderzoeker OASeS
  615.      Maarten Van Cauwenberghe • Manager VOETVOLK
  616.      Sander Van Daele • medewerker BOS+
  617.      Sofie Van Damme • educatief medewerker
  618.      Jorre Van Damme • coördinator Arbeid & Milieu
  619.      Simon Van Damme • advocaat PROGRESS Lawyers Network-Antwerpen
  620.      Véronique Van de Kerckhof
  621.      Leen Van de put • Toneelhuis
  622.      Jürgen Van de Ven • kinderwerker Fabota
  623.      Bart Van de Ven • Het werkt ! Ça marche !
  624.      Jürgen Van de Ven • preventieve gezinsondersteuning Fabota
  625.      Wendy Van den Abbeele • directeur bibliotheek
  626.      HildeVan den Abeele • Lector
  627.      Gie van den Berghe • gastprofessor
  628.      Luk Van den bosch • zakelijk directeur Toneelhuis
  629.      Freya Van den Bossche • Vlaams parlementslid
  630.      Marc Van den Bossche • Filosoof
  631.      Barbara Van den Bossche
  632.      Tine Van den Brande
  633.      Clara van den Broek
  634.      BartVan den Broucke
  635.      Leo Van den Elsen • OCMW medewerker
  636.      Steven Van den Eynde • Federatie Centra voor Basiseducatie vzw
  637.      Dorian van der brempt • directeur deBuren
  638.      Derkje Van der Elst • coördinator Humanistische Jongeren (Hujo)
  639.      Lieve Van Dijck
  640.      Marjanna Van Doorselaer
  641.      Mario Van Driessche • vormgever Amsab-ISG
  642.      Johan Van droogenbroeck • Stafmedewerker
  643.      Ben Van Duppen • Voorzitter Jeugdbeweging Pioniers – Pionniers
  644.      Dirk Van Duppen • voorzitter Geneeskunde voor het Volk
  645.      Wouter Van Dyck • Regioverantwoordelijke Beweging Leuven Beweging leuven
  646.      Barbara Van Dyck • onderzoeker KULeuven
  647.      Caroline Van Eccelpoel • Algemene coördinatie Extra City Kunsthal
  648.      elke van espen
  649.      Ilse Van Essche • productiemedewerker beeldkunst, STUK Kunstencentrum
  650.      Willy Van Everbroeck • Voorzitter Natuurpunt M.O.Lennik
  651.      Ingrid Van Eycken • medewerker STUK Kunstencentrum
  652.      Katia Van Goethem • jobcoach
  653.      Philippe Van Goethem
  654.      Pamela Van Gorp • ACV Antwerpen
  655.      Dirk Van Grembergen • Directeur Vzw Jong
  656.      Bram Van Haelter • Voormalig groepsleider JoVA-scouts Gentbrugge, student
  657.      Joke Van haverorthopedagoge
  658.      Ruben Van Havermaet • kunstenaar / informaticus
  659.      Stan Van Hees
  660.      Wanne Van Hemelrijck • DE KOLONIE MT
  661.      Greta Van Hoeck
  662.      Carlos Van Hoeymissen • Vrijgestelde ACV VRT
  663.      Johan Van Hoorde • taalkundige Vooruitgroep
  664.      Kris Van Houdt • coördinator Wijkgezondheidscentrum de Central
  665.      Eline Van Hoye • coördinator kunstZ
  666.      Annelies Van Hullebusch • theatermaker
  667.      Irene Van Humbeeck • adjunct-nationaal secretaris S-Plus
  668.      Sarah Van Humbeeck
  669.      Tom Van Imschoot • redacteur rekto:verso
  670.      Lene Van Langenhove • hoofdredacteur Etcetera magazine
  671.      Isabel Van Maele • Internationaal Comité vzw
  672.      Bart Van Malderen • Vlaams volksvertegenwoordiger sp.a
  673.      Rien Van Meensel • Verhalen voor het leven
  674.      Soetkin Van Muylem
  675.      Liesbeth Van Nerom
  676.      Lotte Van Nevel • bio-ingenieur
  677.      Oda van neygen • artistiek leider Bronks BRONKS
  678.      Willy Van Nieuwenhuysen • Secretariaat Jeugdvakanties DUINEN-HEIDE
  679.      Yves Van Nieuwenhuyze • medewerker, militant LBC CM
  680.      Liesbeth Van Nuffel • kinderwerkster kleuters bij T’Lampeke
  681.      Leen van Nunen • Compagnie Tartaren
  682.      Luc Van Nyvelseel • Theatermaker/performer Theaterwerkplaats Contrepoids
  683.      ErikVan Oers • (Chemie)-arbeider
  684.      Caroline Van Peteghem • Pers & PR Kunstencentrum Vooruit
  685.      Carmen Van Puyenbroeck • Onderzoeker
  686.      Kristel Van Raemdonck • teamverantwoordelijke vzw Delta Wonen
  687.      els van rechem
  688.      Bart Van Roosbroek
  689.      Anja Van Roy • coördinator Lasso
  690.      Thomas Van Rumst • psycholoog
  691.      Jasper Van Thienen • Zakelijk coördinator Centrum Informatieve Spelen
  692.      Tjarko van Tilburg • Consulent CM Sint Michielsbond
  693.      Rob Van Vlierden • Lid beheerraad Steunfonds Filipijnen Overpelt
  694.      Linda Van Waesberge • styliste
  695.      Geert Van Waeyenberge • stafmedewerker kopa oost-vlaanderen
  696.      Ella Van Weert • Jeugdwerker
  697.      Antje Van Wichelen • kunstenaar Primitives
  698.      pieter vanaudenaerde • polyvalent medewerker De Figuranten
  699.      Mario Vancoillie • werkloze
  700.      Brecht Vancoillie • voorzitter ACOD jongerencommissie
  701.      Sofie Vancoillie • educatief medewerker Afrikaans Platform
  702.      Hans Vandecandelaere • leraar / schrijver
  703.      Anniek Vandecasteele • docent Arteveldehogeschool
  704.      Rik Vandecaveye • directeur Minardschouwburg Gent
  705.      Stefaan Vandelacluze • algemeen coördinator Mooss
  706.      Robrecht Vanden Thoren • acteur het kip
  707.      Melisa Vandenabeele • groepswerker
  708.      Bianca Vandenberghe • coördinator Kopa Oost-Vlaanderen
  709.      Joris Vandenbroucke • Vlaams Parlementslid sp.a
  710.      Danny Vandenbroucke • Voorzitter DeWereldMorgen.be / GetBasic
  711.      Guido Vandenbroucke • Voorzitter Natuurpunt De Bron vzw
  712.      Ellen Vandenbulcke • tapis plein vzw
  713.      Michel Vandendriessche • algemeen secretaris Pasar vzw
  714.      Elke Vandeperre • Coördinator Motief
  715.      Ira Vander Borght • Coördinator Sering vzw
  716.      Dieter Vander Steene • medewerker Curieus Oost-Vlaanderen
  717.      Robrecht Vanderbeeken • filosoof VUB
  718.      Heide Vanderieck
  719.      Clara Vanderschueren
  720.      Didier Vanderslycke directeur • KMS Kerkwerk Multicultureel Samenleven
  721.      Marijke Vandersmissen • spreiding producties CAMPO
  722.      Helmut Vandersmissen • Groepsverantwoordelijke Logistiek
  723.      Steven Vandervelden • Directeur STUK Kunstencentrum
  724.      Michiel Vandevelde • Choreograaf/danser
  725.      Niel Vandevelde • bediende
  726.      Lief Vandevoort • voorzitter vzw Buurtwinkel Anneessens
  727.      Andy Vandevyvere • Algemeen coördinator Trage Wegen vzw
  728.      Floor Vandewalle
  729.      Annuschka Vandewalle • Algemeen Secretaris FOS
  730.      Ellen Vandewiele • projectmedewerker-lay-out Curieus vzw
  731.      LonnyVandoorne • schoonmaakster
  732.      Tuur Vanempten • gepensioneerd beweging.net Herent
  733.      Diane Vangeneugden • De Groene Waterman boekhandel
  734.      Karel Vanhaesebrouck • Docent ULB & Rits
  735.      Frederic Vanhauwaert • Algemeen Coördinator Netwerk tegen Armoede
  736.      Joost Vanhauwaert • Coördinator beweging ACV Midden-West-Vlaanderen
  737.      Sarah Vanhee • kunstenaar
  738.      Linus Vanhellemont • Stadssocioloog (Universita Milano-Bicocca)
  739.      Lieven Vanhemelrijck • Gemeenschapscentrum WaBo vzw
  740.      Jef Vanhoof • stafmedewerker ADR-Vlaanderen
  741.      Karlien Vanhoonacker • Artistiek Coördinator Pianofabriek Kunstenwerkplaats
  742.      Michel Vanhoorne • Coördinator Links Ecologisch Forum
  743.      Sandrien Vannieuwenbergh • voorzitter Chirojeugd Vlaanderen
  744.      Lode Vanoost • journalist DeWereldMorgen.be
  745.      Patrick Vanouplines • Voorzitter VVBAD
  746.      Nele Vanslembrouck
  747.      Marieke Vansteenbeeck
  748.      Hilda Vansteenkiste
  749.      Floortje Vantomme
  750.      Erik Vanwoensel • Algemeen coordinator Arktos vzw
  751.      Marleen Velleman • Directeur Vlaams Steunpunt Lokale Netwerken vzw
  752.      Erik Ver Eecke • voorzitter Groen vzw
  753.      Emma Verbeken • ACV Zuid-West-Vlaanderen
  754.      Stijn Verbeure coördinator Free-time vzw
  755.      Lieve Verbrugghe • gepensioneerde orthopedagoge
  756.      Frederik Vercammen • Centrum voor Jeugdtoerisme vzw
  757.      Frank Vercruyssen • acteur tg stan
  758.      Benjamin Verdonck • kunstenaar
  759.      Ingrid Verdonck
  760.      Eva Vereecke • directeur De Ambrassade: bureau voor jonge zaken
  761.      Mathieu Verjans • Nationaal Secretaris ACV
  762.      Gerhard Verfaillie
  763.      Marianne Vergeyle • Directeur Noord Vredeseilanden
  764.      Olivier Vergote • jeugdwelzijnswerker
  765.      Pieter-Paul Verhaeghe • Onderzoeker UGent
  766.      Liza Verhaeghe
  767.      Inga Verhaert • Voorzitter zij-kant, de progressieve vrouwenbeweging
  768.      Nick Verhoeven • Directeur cc ‘t Schaliken
  769.      Annemie Verhoeven • verbondssecretaris beweging.net Antwerpen
  770.      Els Verlinde • cultuurfunctionaris
  771.      Jos verlinden • docent drama/muziek luca school of arts
  772.      Louis Verlinden • brugpensoen Abvv/horval
  773.      Martine Vermandere • medewerker publiekswerking Amsab-ISG
  774.      Joke Vermeersch • Diversiteitsconsulent ACV
  775.      Elisabeth Vermeersch • jeugdwelzijnswerkster Kras vzw
  776.      Joke Vermeersch • groepswerker
  777.      Hendrik Vermeersch • Directeur Manifiesta
  778.      Kristien Vermeersch • coördinator FairFin
  779.      Pieter Vermeulen • Onafhankelijk curator/kunstcriticus
  780.      Sofie Vermeulen • PhD researcher VUB – Cosmopolis
  781.      Vera Vernevel
  782.      Claude Veron • productie/spreiding
  783.      Pascal Verreth • opleidingscentrum Pianofabriek
  784.      Freddy Verruysen • Gepensioneerde nmbs
  785.      Marij Verstraeten • adviseur welzijnsprojecten provincie Antwerpen
  786.      Bert Vertommen • medewerker Wegwijzer vzw
  787.      Catherine Vervaecke
  788.      Eefje Vervaet • jeugdwerker
  789.      Hugo Verwierp • voorzitter merchtem multicultureel
  790.      Katrien Verwimp • voorzitter ACV-Transcom
  791.      Lut Viane • begeleidster mensen met beperking
  792.      Rony Vissers • Coördinator PACKED vzw – Expertisecentrum Digitaal Erfgoed
  793.      André Vlerick • chauffeur Groep Ubuntu
  794.      Nina Vleugels • met pensioen
  795.      Tile Vos • Scheld’apen vzw
  796.      Ingrid Vranken • SPIN
  797.      Jan Vrancken • Em. Prof. Dr. Universiteit Antwerpen
  798.      Sofie Vrielynck • archivaris Amsab-ISG
  799.      Tom Vrijens • Nationaal Verantwoordelijke ACV Jongeren ACV Jongeren
  800.      Wim Wabbes • artistiek directeur handelsbeurs concertzaal
  801.      Veerle Wallebroek • Coördinator Het Firmament
  802.      Mele Walters
  803.      Sabrina Wante • onthaal & administratie
  804.      Bert Wastijn • Zakelijk Coördinator Kamo
  805.      Sanne Watteel • Educatief medewerker KAJ
  806.      Bart Wauters • Cultuurfunctionaris
  807.      Donald Weber • historicus Amsab-ISG
  808.      Frank Weemaes • Coördinator Leerwerkplaats Garage vzw.
  809.      Dieter Wellens • coordinator kras jeugdwerk steunpunt noord
  810.      Pascale Welvaert
  811.      Aurore Werniers
  812.      Marie Wessing • jeugdwerker Kras Jeugdwerk vzw
  813.      Leonor Wiesbauer • docent filosofie Sint Luca Antwerpen
  814.      Dominique Willaert • artistiek leider vzw Victoria Deluxe
  815.      Veronique Willox • educatief medewerker
  816.      Jozef Wouters • Scenograaf
  817.      Timothy Wouters • technici tg STAN
  818.      Lies Wouters • Jeugdwerker
  819.      Mathijs Wouters • Coördinator Jeuddienst Globelink
  820.      Maya Wuytack • Regisseur
  821.      Francesca Wuytack • student
  822.      serena wuytack • choreograaf
  823.      Ferre Wyckmans • Algemeen Secretaris LBC-NVK
  824.      Barbara Wyckmans • directeur HETPALEIS
  825.      Rachid Zaimi • Coordinator CAW Antwerpen
  826.      Sami Zemni • Professor UGent
  827.      luc aerts • journalist
  828.      Esra Arslan • Sociaal cultureel werkster
  829.      ragna aurich • theatermaker hohoho company
  830.      wim Billiet • marktonderzoeker test aankoop
  831.      Fonny Boesmans • gewezen europarlementslid(SP)
  832.      Goedele Boonen • Psychologe
  833.      Hartwin Calmeyn • jeugdwelzijnswerker
  834.      Walter Chauveau • Magazijnier Kurve Lichttechniek
  835.      Stijn Dauwe
  836.      Peter de Caluwe • Algemeen Directeur De Munt / La Monnaie
  837.      Leni De Caluwé
  838.      dirk de roeck
  839.      Piet Decavele • Secretaris ACV-CSC METEA
  840.      Nathalie Decoene • zakelijke leiding het KIP
  841.      Pieter Delafortrie • Coördinator JNM vzw
  842.      kurt demey • acteur
  843.      Klaas Devos • Kunstwetenschapper/ choreograaf Virion
  844.      Sandra Dewilde • administratief bediende
  845.      Dirk De Lathauwer • directeur fABULEUS
  846.      Evelyne Coussens • journalist
  847.      ragna aurich • theatermaker hohoho company
  848.      Walter Franckaert • Voorzitter Okra Temse Centrum
  849.      Katja Geerts • Onderzoeker Universiteit Antwerpen
  850.      Stefanie Granturchi • Coördinatie
  851.      rita hanselaer • brugpensioen curieus Berlare
  852.      Loes Hermans • Jeugdwerker
  853.      Jan Heyninck • project manager dentale industrie
  854.      Daisy HUBERT • vormingplus Waas-en-Dender Hans Lammerant
  855.      Hilde Lenaerts
  856.      Oona Loncke • Sociaal werker en orthopedagoog
  857.      An Mertens • kunstenaar
  858.      Brigitte Mys • Zakelijk Leider Silence Fini
  859.      Pedro Oosterlynck
  860.      Wim Opbrouck • Acteur
  861.      Jan Peeters • Wetenschappelijk medewerker
  862.      Ahmed Sababti • jeugdwelzijnswerker
  863.      Hasan Sarizeybek • Sp.a gemeenteraadslid
  864.      Natalie Schrauwen
  865.      Dorine Serroyen
  866.      Frauke Seynnaeve • Artistiek medewerker
  867.      Katrin Smedts • leerkracht en muzikant
  868.      Vjera Somers
  869.      Els Staes • vertaler
  870.      Tom Tiest • muzikant
  871.      Julie Van Buggenhout • violiste
  872.      Emma Van mullem • Opbouwwerker
  873.      Annemie Vandenhende • Coördinator
  874.      Lisa Vanderhaeghen
  875.      edward vandevivere • landbouwer
  876.      Pieter Vangansbeke
  877.      Tatjana Vannecke • Psycholoog FOD justitie
  878.      Marijke Vissers • jeugdwerker
  879.      francis vleminckx • toezichter cultureel centrum CC Ter Dilft
  880.      Agnes Voet • Cultuurfunctionaris
  881.      Milena Willems • bediende
  882.      joke willems • personeelsbeleidsmedewerker, jeugdwerker kras jeugdwerk